Inwestowanie w grunty – pełnomocnictwo i cesja
szkolenie stacjonarne

szkolenia grunty jarzynski

Termin: 20 czerwca 2021 r. godz. 10:00 – 18:00
Lokalizacja: Airport Hotel Okęcie, ul. Komitetu Obrony Robotników 24, 02-148 Warszawa
Liczba miejsc ograniczona.

 Czy to szkolenie jest dla Ciebie?

Odpowiedz na następujące pytania:

 • Nie wiesz jak wyszukać działki rolne, które później można podzielić i sprzedać z zyskiem?

 • Gubisz się w obecnych przepisach i nie potrafisz określić jakie ograniczenia i prawa pierwokupu dotyczą nieruchomości gruntowych?

 • Chcesz wiedzieć jak przy wykorzystaniu pełnomocnictwa i cesji prowadzić obrót nieruchomościami rolnymi, unikając konsekwencji ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego?

 • Obawiasz się konsekwencji podatkowych i nie wiesz jak sprawdzić, czy inwestycja będzie dla Ciebie opłacalna?

Jeżeli na którekolwiek pytanie odpowiedziałeś twierdząco,
to oznacza, że powinieneś czytać dalej!

Na szkoleniu dowiesz się:

 • jak w nietypowy sposób docierać do właścicieli gruntów,

   

 • uzyskasz informacje o obowiązujących przepisach dotyczących obrotu gruntami,

   

 • poznasz sposoby na wykorzystanie pełnomocnictwa i cesji do wyłączenia stosowania zapisów ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego, dzięki czemu unikniesz konieczności użytkowania rolniczego i zakazu zbywania gruntów rolnych przez 5 lat,

   

 • dowiesz się jakie podatki należy uwzględnić i czego spodziewać się ze strony urzędu skarbowego.

Kim są prelegenci?

 1. Szkolenie poprowadzi Krzysztof Derdzikowskiposiadający wieloletnie doświadczenie w inwestycjach w grunty. Wykładowca między innymi na takich branżowych wydarzeniach jak kurs ASBIRO, Recamp, Potencjał Kamienic, Handel Mieszkaniami Grzegorza Grabowskiego, Szkolenia z pozyskiwania i obsługi trudnych nieruchomości Jerzego Sempowicza i Dawida Dudka. Pasjonat trudnych przypadków i sytuacji niemożliwych do wybrnięcia. Dzięki kreatywnemu podejściu każde wyzwanie zmienia się w jego rękach z problemu w kolejną nieruchomościową przygodę.

 2. Sławomir Zając, autor świetnie sprzedającej się książki: „Jak się wybudować i nie zwariować” wtajemniczy nas w zawiłe ścieżki rozumowania jakimi kierują się osoby kupujące działki pod budowę własnego domu. Sławek jest również autorem poczytnego bloga Poradnik Budowlany. Przekazywana przez niego wiedza pozwala w optymalny sposób zaplanować proces inwestycyjny związany z zakupem własnej działki i budowy domu. Nikt nie powie Ci więcej o problemach, które mogą powstać na linii inwestor-wykonawca niż skuteczny łowca błędów w projektach budowlanych jakim Sławek niewątpliwie jest.

 3. Marcin Jarzyński opowie o wykorzystaniu narzędzi online i zdobywaniu wiedzy na temat interesującego nas gruntu.
  Skuteczny przedsiębiorca – jak każdy właściciel biura nieruchomości. Inwestor zainteresowany szerokim spektrum aktywów na rynku nieruchomości. Przeprowadził kilkaset transakcji kupna – sprzedaży nieruchomości ze swojego portfela, jak i klientów. Specjalizuje się w nieruchomościach gruntowych i zakupach z minimalnym wkładem kapitału własnego. Nie tylko wykładowca, ale i częsty uczestnik szkoleń branżowych, gdyż wiedzy nigdy nie jest za dużo.
 1. Stella Brzeszczyńska, prowadzi Kancelarię Doradztwa Prawnego i Podatkowego, ale udziela się też podczas wielu wypowiedzi, wywiadów, szkoleń w ramach swojej specjalizacji. W ramach naszego szkolenia rozwieje wszelkie podatkowe wątpliwości związane z przedstawianym modelem inwestowania w nieruchomości.

 2. O skutecznej sprzedaży nieruchomości opowie Aleh Tur. Jeśli już wiesz czego szuka Twój klient, to musisz skutecznie przekazać mu informację o tym, że Twoja oferta jest na sprzedaż. Warto, abyś zadbał o odpowiednio niskie koszty Twojego marketingu i wybrał te z jego narzędzi, które przyniosą Ci możliwie największe efekty. Jeśli myślisz o profesjonalizacji swoich działań marketingowych na rynku nieruchomości koniecznie posłuchaj Aleha.

 

Nadal na gruntach rolnych da się zarabiać, a dzięki temu, że przepisy prawa trochę to ograniczają, nie ma dużej konkurencji na tym rynku (jak to już jest na rynku lokali mieszkalnych).

Trzeba jednak trochę się nagimnastykować, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i zapraszamy Cię na szkolenie.

 

Zanim pójdziesz do sklepu, musisz wiedzieć o dwóch rzeczach:

 1. z kodem marcin masz 5% zniżki,

 2. liczba miejsc jest ograniczona, było 60 biletów,
  na dzień 24.05.2021r. zostało tylko 15

Po kliknięciu w poniższy przycisk zostaniesz przekierowany na stronę
szkolenia-nieruchomości.pl – organizatora naszego spotkania.

Do zobaczenia na sali!