marcin-jarzynski-grunty

Marcin Jarzyński
O sobie

Jestem przedsiębiorcą. Od 2010 roku prowadzę biuro nieruchomości. Przez ten czas przeprowadziłem kilkaset transakcji na rynku nieruchomości. Część jako pośrednik a część jako inwestor.

Przerobiłem większość możliwych transakcji na rynku. Dzieliłem działki, przekształcając je na budowlane. Kupowałem nieruchomości przed licytacją komorniczą, na licytacjach, od syndyków, na rokowaniach oraz z przewłaszczeniem na zabezpieczenie. Moim hobby jest kupowanie z minimalnym wkładem własnym.

Moją mocną stroną są nieruchomości gruntowe. Znam aktualne przepisy prawne. Wiem co należy zrobić, aby ziemię sprzedać drożej i szybciej.

Lubię wyzwania, dlatego chętnie podejmuję się transakcji uznawanych powszechnie za trudne i skomplikowane.

Chętnie dzielę się swoją wiedzą. Prowadziłem wykłady m.in. dla Stowarzyszenia Mieszkanicznik, Global Investors Club oraz ASBiRO. Współprowadzę również szkolenia stacjonarne dotyczące nieruchomości gruntowych.

W trakcie moich wystąpień stawiam na konkret.
Moim celem jest przekazać słuchaczom precyzyjne informacje wynikające z mojego doświadczenia i praktyki.

Nie koncentruję się na problemach, szukam rozwiązań. Wierzę, że każdą nieruchomość można sprzedać z korzyścią dla obu stron transakcji.

CO MNIE WYRÓŻNIA?

moje zalezty

DOŚWIADCZENIE

Posiadam wieloletnie doświadczeniu w handlu i obrocie nieruchomościami. Przeprowadziłem kilkaset transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości swoich i klientów.

PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

Umiejętność szacowania, które działania przy danej ofercie okażą się najbardziej opłacalne i zapewnią największy zwrot z inwestycji.

SPECJALISTYCZNE WYKSZTAŁCENIE

Ukończyłem studia podyplomowe z zarządzania nieruchomościami i pośrednictwa w ich obrocie. Uczestniczyłem w wielu szkoleniach dotyczących nieruchomości. Jestem absolwentem kierunku Inwestowanie w Nieruchomości w ASBiRO.

DZIELENIE SIĘ WIEDZĄ

Prowadziłem wykłady dla Stowarzyszenia Mieszkanicznik, Global Investors Club oraz na uczelni ASBiRO. Obecnie współprowadzę szkolenia stacjonarne „Grunt to wiedza”.

WSZECHSTRONNOŚĆ

Przeprowadziłem większość możliwych transakcji na rynku nieruchomości. Kupowałem nieruchomości przed licytacjami komorniczymi, na licytacjach, od syndyków, na rokowaniach. Dzielę działki przekształcając je na budowlane. Często kupuję nieruchomości z minimalnym wkładem kapitału własnego.

MOBILNOŚĆ

Odległość od mojego miejsca zamieszkania nie jest problemem. Podróżuję w różnych celach po całej Polsce. Chętnie spotkam się z Tobą i omówię szczegóły współpracy.